برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۱/۷/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فرش ارزان را اینترنتی بخرید

فرش ارزان قیمت

امروزه یکی از ملاک ها و معیار های انتخاب فرش ماشینی ، خرید فرش ارزان قیمت می باشد . افراد به دنبال خرید فرش ارزان باکیفیت از فروشگاه های معتبر هستند . بسیاری از افراد بر این باورند که تمامی فرش های ارزان که توسط برخی از فروشگاه ها عرضه می شود ، بی کیفیت و درجه دو و یا درجه سه هستند . در صورتی که برخی از کارخانه ها و یا برخی از فروشگاه های فرش ماشینی ، با به کاگیری سیاست هایی در فروش ، قیمت محصولات باکیفیت را پایین می آورند و بدین ترتیب محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب خریداری می کنند . یکی از این سیاست های مهم در فروش فرش ، عرضه مستقیم فرش از کارخانه می باشد . برخی از تولید کنندگان محصولات تولید شده را به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رسانند . این فروش مستقیم شامل فروش حضوری و فروش اینترنتی فرش می شود . در فروش حضوری ، خریدار پس از تماس با واحد پشتیبانی ، به کارخانه مراجعه می کند و از نزدیک با فرش های ماشینی آن کارخانه آشنا می شود و اقدام به خرید می کند . در این روش قیمت به صورت عمده و فرش به قیمت درب کارخانه به دست مشتری می رسد و خریدار می داند که فرش اصل را با قیمتی مناسب خریداری کرده است . در فروش حضوری صرف زمان و هزینه ، برای خریدار از معایب آن  محسوب می شود ولی با این حال برخی از خریداران ، خرید حضوری را ترجیح می دهند . در کنار فروش حضوری ، برخی از کارخانه های معتبر ، اقدام به فروش اینترنتی فرش می کنند که از مهمترین مزیت آن ارائه فرش ارزان می باشد .
مزیت خرید اینترنتی فرش
در عصر ارتباطات و تکنولوژی و بالا رفتن سطح آگاهی و علم افراد ، خرید و فروش های اینترنتی نیز زیاد شده است . همانطور که گفیتم یکی از دلایل بسیار مهم از اینکه بیشتر خریدارن به خریدهای اینترنتی فرش روی آوردند ، این است که قیمت فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه عرضه می شود . در این دوران بالارفتن قیمت ها ، افراد ترجیح می دهند که فرش ماشینی را بدون واسطه و به صورت مستقیم خریداری کنند . خرید حضوری و خرید اینترنتی دو خرید بی واسطه و مستقیم است که خرید اینترنتی فرش ماشینی از خرید حضوری ، دارای مزیت های بیشتری می باشد که در ذیل به آن اشاره می کنیم .
1. خریدارن اینترنتی ، قدرت انتخاب بالایی دارند . امروزه توجه به طرح جدید و به روز برای خریدارن بیشتر از گذشته شده است و بیشتر خریداران به دنبال زیبایی و جدیدترین فرش ماشینی هستند . یکی از دلایلی که فروش اینترنتی فرش بالا رفته است این است که تولید کنندگان سعی می کنند که جدیدترین و به روز ترین طرح های فرش ماشینی را در وب سایت خود بگذارند تا خریداران از اقصی نقاط کشور ، این طرح های زیبا را ببینند و نسبت به خرید آن طرح زیبا از فروشگاه آنلاین ، اقدام کنند . طرحی که در فروشگا ه های شهر خریدار وجود ندارد .
2. خریدار در کمترین زمان ممکن بعد از ورود به وب سایت مربوطه تنها با چند کلیک ، می تواند اقدام به خرید کند . بدون آنکه دچار دغدغه های ترافیک و هزینه های رفت و آمد شود .
3. در خرید های اینترنتی ، فرش با قیمت ارزان عرضه می شود . فروش ، بدون واسطه است . خریدار به طور مستقیم با فروشنده در ارتباط است و بدین صورت مشتری می داند که فرش خریداری شده با برند اصل است و تقلبی نیست . فروشنده به دلیل نداشتن فروشگاه فیزیکی و حذف هزینه های سربار از جمله اجاره مغازه ، دکوراسیون و قبض های پرداختی ، فرش را باقیمتی ارزانتر از بازار عرضه می کند . بدین ترتیب مشتری می تواند بهترین برند فرش را با قیمتی مناسب خریداری کند .
4. برای خریدار امکان مقایسه بین طرح ها و نقشه ها ورنگ ها وجود دارد .
با ذکر این مزایای گفته شده ، مشتری می تواند خرید اینترنتی فرش ارزان و باکیفیت را انجام دهد .
برای خرید فرش ارزان به صورت آنلاین کلیک کنید .
چه فرش ارزان قیمتی خریداری نکنیم ؟
شاید در بازار و در فروشگاه های فیزیکی با این عبارت فروش فرش ارزان قیمت مواجه شده اید . به خریداران توصیه می شود که هر محصول ارزان قیمتی را خریداری نکنند . چه بسا تولید کنندگانی هستند که با عرضه محصولات بی کیفیت و تقلبی و ارزان قیمت ، به دنبال جذب مشتری هستند .
1. محصولاتی که با الیاف پلی استر بافته می شوند
2. فرش های با شانه و تراکم پایین
3. محصولاتی که در بافت آن ها از تعداد رنگ کمتر در آن استفاده شده است .
4. محصولاتی که دارای طرح ها و نقشه های تکراری و یا از مد افتاده هستند .
5. محصولاتی که دارای عیوب و یا نقص فنی از جمله سوختگی ، پارگی و یا وصله باشد .
محصولاتی که دارای این خصوصیات می باشند فرش های ارزان قیمت بی کیفیت هستند که مشتری با خرید این محصولات ، مجبور به تعویض آن ها در سال های بعد می شود .
در هنگام خرید ، توجه به برچسب پشت فرش که اطلاعات فرش را به طور کامل نوشته است ، امری ضروری است .


واحد فروش و مشاوره کارخانه فرش کاشان : 09133602885 - 09120265539 - 03155443195 - 03155443197


با تشکر - واحد تحقیق و توسعه گروه تجاری فرش کاشان

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش تشخیص فرش ماشینی اصل از فرش تقلبی
•  شناسایی عیوب فرش های ماشینی هنگام خرید فرش
•  فرش ماشینی پلی پروپیلن
•  از بین بردن لکه چایی روی فرش ماشینی
•  نکات مهم و ضروری برای رفع کیسی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه