برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۱/۷/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فرش هفتصد شانه کاشان

فرش هفتصد شانه

کارخانه فرش کاشان توانسته است با تولید بهترین فرش های 700 شانه کاشان با کیفیت بالا و زیباترین طرح ها و نگاره ها ، خریداران را از سراسر ایران به سمت کاشان جذب کند .
نام کاشان به دنبال فرش های ماشینی ، بیانگر زیبایی و کیفیت بالا می باشد . این شهرستان توانسته است در تولید قالی های دستباف و فرش های ماشینی رزومه خوبی داشته باشد . این شهرستان به عنوان شهر فرش و پایتخت فرش شناخته شده است و بهترین کارخانجات در این شهر مشغول تولید بهترین برند های فرش هستند . در میان فرش های ماشینی کاشان ، محصولاتی که توانسته است جزء پرفروش ترین باشند ، فرش های هفتصد شانه کاشان می باشد .
ویژگی فوق العاده فرش های هفتصد شانه کاشان
فرش های 700 شانه کاشان در تراکم های مختلف بافته می شوند . فرش 700 شانه تراکم 2550 از بهترین نوع 700 شانه می باشد . منظور از شانه در این محصولات یعنی تعداد 700 گره در یک متر از عرض فرش و منظور از تراکم یعنی 2550 گره در یک متر از طول فرش می باشد . به شانه تراکم عرضی و به تراکم ، تراکم طولی می گویند . این محصولات بسیار باکیفیت با دستگاه HCIX2 بافته می شود که البته با دستگاه های دیگر نیز بافته می شود ولی بافتن محصولات 700 شانه با این دستگاه ، سبب بالا رفتن کیفیت محصولات می شود .
اکثر محصولات 700 شانه به صورت 8 رنگ است یعنی با 8 رنگ زیبا بافته می شود . بالا بودن تعداد رنگ ها ، سبب بالا رفتن زیبایی فرش می شود . کارخانه فرش کاشان  توانسته است محصولات 700 شانه زیبا را تولید کند و فرش های 700 شانه 8 رنگ ، فرش های 700 شانه 10 رنگ و فرش های 700 شانه 12 رنگ را به بازار عرضه کند . این محصولات که جز قالی های 700 شانه واقعی می باشد دارای ضخامتی استاندارد و در حدود 8 میلی متر است که ضخامت این محصولات از فرش های 1000 شانه و 1200 شانه بالاتر است .
بسیاری از کارخانجات هستند که برای جذب مشتری اقدام به تولید محصولات 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه می کند که این محصولات ارزان قیمت با دستگاه های 500 شانه بافته می شوند و تراکم آن ها 1500 است و از قیمت بسیار پایینی برخوردار است .
فرش های 700 شانه تراکم 2250 با قیمت ارزان توسط کارخانه فرش کاشان عرضه می شود .
در محصولات 700 شانه تبدیلی از طرح های 700 استفاده می کنند تا زیبایی فرش را بالا برند ولی کیفیت این محصولات پایین است . وزن فرش های 700 شانه تراکم 2550 به شرح زیر می باشد :
وزن فرش 12 متری 700 شانه: 45 کیلوگرم
وزن فرش 9 متری 700 شانه: 32.8 کیلوگرم
وزن فرش 6 متری 700 شانه: 22.5 کیلوگرم
طرح های جدید فرش 700 شانه کاشان

فرش 700 شانه طرح گل باغ که بدون ترنج است و گل های زیبا در سراسر فرش به صورت پراکنده هستند ، فرش 700 شانه طرح شاهین که یکی از زیباترین طرح های ترنج دار است و با رنگ زمینه سرمه ای عرضه می شود ، فرش 700 شانه طرح نسترن که یکی از جدیدترین و زیباترین طرح های ترنج دار با حاشیه است که در ابعاد مختلف عرضه می شود ، جز طرح های جدید فرش های 700 شانه می باشند .
تمامی طرح های فرش 700 شانه کاشان در وب سایت فرش کاشان موجود است .
این طرح های زیبا وقتی زیباتر جلوه می کنند که با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشند . الیاف آکریلیک علاوه بر مقاومت بالایی که در برابر حرارت ، پاخور شدن دارند و به دلیل براق بودن و شفاف بودن الیاف ، فرش را زیباتر جلوه می دهند . این الیاف وقتی هیت ست می شوند و از تونل بخار آب و گرما عبور می کنند کاملا پرزهایشان گرفته می شود و یکدست می شوند و برای بافت آماده می شوند .
کارخانه فرش کاشان ، تمامی فرش های هفتصد شانه کاشان را با الیاف آکریلیک و با جدیدترین طرح ها ارائه می دهد .
خرید فرش 700 شانه کاشان
کارخانه فرش کاشان ، به دلیل استقبال بی نظیر هموطنان ایرانی از محصولات 700 شانه کاشان ، این فرش های ماشینی کاشان را به قیمت درب کارخانه و تولیدی ارائه می دهد . این کارخانه مفتخر است که توانسته است با فروش مستقیم و بدون واسطه از قیمت محصولات بکاهد . این فروش مستقیم ، شامل فروش حضوری و فروش اینترنتی می باشد . در خرید اینترنتی فرش های 700 شانه کاشان ، محصول با ضمانت نامه ، گارانتی ، بیمه نامه به صورت رایگان ارسال می شوند . هزینه ارسال بر عهده شرکت می باشد و اگر طرحی اشتباه فرستاده شد و یا اینکه محصول دارای عیب بود ، با هزینه کارخانه عودت داده می شود .
پشت تمامی محصولات 700 شانه تولید شده از کارخانه فرش کاشان ، مشخصات کامل فرش های 700 شانه حک شده است . خریداران حضوری می توانند قبل از خرید و خریداران اینترنتی قبل از تحویل فرش ، به برچسب پشت محصول دقت کنند تا فاقد خط خوردگی ، تاخوردگی باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش ماشینی شبیه فرش دستباف
•  فرش ماشینی خوب از کجا بخرم ؟
•  هنگام خرید فرش ماشینی کارشناس باشید
•  از بین بردن لکه چایی روی فرش ماشینی
•  روش های از بین بردن جای مبلمان از روی فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه