برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۷/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فرش های ظریف ۱۵۰۰ شانه

فرش ظریف

از گذشته تا به امروز فرش های ماشینی طبق نیاز بازار و گسترش صنایع با پیشرفت های زیادی مواجه بوده است . کارخانجات فرش بافی با وارد شدن پیشرفته ترین صنایع بافندگی ، تولیدات جدیدی را با شانه تراکم های بالا وارد بازار نموده است که از ظرافت بافت بسیار خوبی شبیه به محصولات دستبافت برخوردار است و به عنوان فرش ظریف وارد بازار عرضه می شوند که مشتریان نیز از این محصولات اسقبال بسیار خوبی به عمل آورده اند . فرش های ظریف ۱۵۰۰ شانه محصولات بسیار جدیدی است که در حال حاضر  در کارخانه های فرش ماشینی با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی بافت روز دنیا که قابلیت بافت بالاترین شانه و تراکم فرش را دارد ، تولید می گردد . در ادامه می توانید بیش تر با ویژگی های و کاربرد ین محصول در دکوراسیون آشنا شوید .

فرش های ظریف ۱۵۰۰ شانه
فرش های ماشینی در شانه تراکم های متفاوتی متناسب با مکان های مختلف تولید می شوند که به دلیل ویژگی های خاصی که دارند ، در مکان های مناسب مورد استفاده قرار می گیرد . تعداد گره هایی که در یک متر از راستای عرضی و طولی فرش به کار می ورد تعیین کننده شانه و تراکم فرش می باشد . این محصول منحصر به فرد نیز از تعداد 1500 و 4500 گره در یک متر مربع برخوردار است که به عنوان فرش 1500 شانه با تراکم 4500 عرضه می شود . تاثیر گره ها در ظرافت ، زیبایی و استحکام فرش می باشد که با افزایش آن ها ، به این ویژگی های تعیین کننده زیبایی ظاهری و کیفیت فرش نیز افزوده می شود . فرش ماشینی 1500 شانه به عنوان محصولی لوکس و نفیس دارای ظرافت بسیار زیادی می باشد که در سالن های پذیرایی شیک خانه ها و عمارت های مجلل به کار گرفته می شود . استفاده از این فرش نفیس به عنوان فرش پذیرایی می تواند تاثیر زیادی در زیبایی بخشی به آن مکان و جلوه چندین برابر آن در چشم بیننده داشته باشد . فرش های ماشینی 1500 شانه به دلیل دارا بودن ریز بافتی و ریز نقشی شبیه به قالی های دستبافت و طرح های اصیل ایرانی که در آن ها هم به کار رفته است ، به عنوان فرش دستبافگونه با قیمتی بسیار مناسب تر عرضه می شود تا طرفداران محصولات دستبافت که از توان خرید قالی های دستباف برای خانه خود بر نمی آیند ، بتوانند محصولی با همان ظرافت و زیبایی و کیفیت و قیمت مناسب تر تهیه نمایند . این محصول از لحاظ الیاف بافت نیز بسیار شبیه به قالی های دستبافت است زیرا الیاف آکرولیک به کار رفته در فرش به علت سبک وزنی و نرمی و لطافت ، جایگزین بسیار خوب و ارزان تری برای پشم طبیعی می باشد که در فرش های ماشینی به عنوان تولید فرش استاندارد و درجه یک مورد استفاده قرار می گیرد . الیاف آکریلیک یک عایق حرارتی بسیار مناسبی است که در به کار رفتن در فرش های ماشینی موجب می شود در برخورد ناگهانی فرش با وسایل داغ ، هیچ واکنشی از خود نشان ندهد و تغییر رنگ و شکلی در آن صورت نگیرد . بسیاری از خانواده ها به دنبال فرش ضد آلرژی هستند که ما خرید فرش اکریلیک هیت ست شده را به آن ها پیشنهاد می دهیم . تولید کنندگان با هیت ست کردن الیاف آکریلیک آن را از لحاظ پرز دهی کاهش داده اند و ضخامت آن را مناسب برای استفاده در دستگاه های بافنده پیشرفته و جدید که قابلیت تولید فرش ریز بافت با استفاده از الیاف نازکی را دارند ، نموده اند . هم چنین این الیاف به لحاظ مقاومت در برابر پارگی در سرعت بالای دستگاه های بافنده بسیار خوب و عالی عمل می نماید زیرا در فرآیند هیت ست شدن ، از لحاظ مقاومت افزایش می یابد . مقاومت الیاف آکریلیک در برابر جذب رطوبت ، گرد و غبار و آلودگی منجر به تولید فرش آنتی باکتریال شده است و از دیگر خواص این فرش می توان به خاصیت برگشت پذیری یا ارتجاعی خاب آن اشاره نمود که بسیار مورد توجه تولیدکنندگان برای استفاده این الیاف به عنوان استانداردترین الیاف برای تولید فرش درجه یک و با دوام قرار گرفته است . از ویژگی های منحصر به فردی که می توان برای فرش 1500 شانه تعریف نمود ، ارتفاع خاب بسیار کم و نازک آن است که تاثیر زیادی در زیبایی و ظرافت فرش دارد و به همین علت تولیدکنندگان استفاده از آن را برای مکان های کم تردد که از لحاظ پاخور بودن بسیار کمتر می باشد مثل فرش پذیرایی یا فرش جهیزیه عروس ، توصیه می نمایند تا محصول خریداری شده شما به لحاظ زیبایی ظاهری تغییر شکل ندهد و دفورمه نشود و از فرش با طول عمر بیش تری بهره مند شوید .
شرکت فرش کاشان تولید کننده انواع فرش ماشینی با شانه تراکم های مختلف می باشد که تولیدات خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می نماید . این شرکت معتبر در عرضه محصولات خود از روش مستقیم و بدون واسطه استفاده نموده است که قیمت فرش 1500 شانه را بسیار مناسب تر و زیر قیمت بازار نموده است که مشتری می تواند با خرید فرش 1500 شانه به صورت آنلاین و حضوری از این شرکت محصول را به قیمت درب کارخانه و ارسال رایگان فرش درب منزل خود همراه با گارانتی معتبر و کتبی تحویل بگیرد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش کاشان چه مزایایی نسبت به فرش مشهد دارد ؟
•  مشخصات یک فرش ماشینی خوب
•  فرش ماشینی پلی پروپیلن
•  شناسایی عیوب فرش های ماشینی هنگام خرید فرش
•  راهنمای خرید فرش به صورت آنلاین
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه