برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۱/۷/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فروش فرش زیر قیمت

فرش زیر قیمت

خرید هر فرش زیر قیمتی منطقی نیست چه بسا برخی از فروشندگان برای اینکه طرح های قدیمی که در ته انبار وجود دارد و فرش های بی کیفیت با الیاف نامرغوب را به فروش برسانند به تبلیغات فروش فرش زیر قیمت بازار دست می زنند و احساسات قشر پایین جامعه را بر می انگیزند و افراد با خرید این فرش های پایین قیمت مجبور به تعویض آن در چند سال بعد می شوند . ولی با این حال ، امروزه یکی از مهمترین آیتم های انتخابی توجه به قیمت فرش های ماشینی است و افراد به دنبال خرید فرش های زیر قیمت هستند . ولی این افراد محصولات ارزان قیمت را با کیفیت پایین نمی خواهند . خریداران به دنبال مکانی هستند تا بتوانند فرش باکیفیت را زیر قیمت بازار بخرند . برخی از افراد این نوع خرید را غیر ممکن می دانند و بر این باروند که تمامی فروشندگانی که محصولات خود را زیر قیمت بازار به فروش می رسانند فروشنده فرش های تقلبی و بی کیفیت است . در صورتی که این باوری است اشتباه .
فرش زیر قیمت باکیفیت را از کجا بخرم ؟
بهترین راه برای خرید فرش زیر قیمت با کیفیت عالی ، خرید مستقیم از کارخانه است . خرید مستقیم در گذشته بدین صورت بود که خریدار باید به کارخانه مراجعه می کرد و تک تک طرح ها و نگاره ها را از نزدیک می دید و سپس فرش زیر قیمت بازار را به دلیل ارتباط مستقیم با فروشنده خریداری می کرد . این روش تا چند سال پیش هم رواج داشت . ولی با گسترش علم و تکنولوژی و آشنایی مردم با ارتباطات الکترونیک و دیجیتال مارکتینگ ، کارخانه های معروف تصمیم گرفتند تا فرش  را فراتر از محدوده جغرافیایی خود به فروش برسانند . آن ها فروشگاه اینترنتی فرش را دایر کردند و فروش مستقیم را به دو صورت حضوری و اینترنتی انجام دادند و بدین صورت از قیمت محصولات خود کاستند . ندادن هزینه های اجاره نمایشگاه و قبوض پرداختی ، برای تولید کننده این فرصت را ایجاد کرد تا بتواند فروش فرش های زیر قیمت با کیفیت عالی را به انجام دهد . با این سیاستی که برخی از تولید کنندگان دست زده اند حتی فرش های 1500 شانه که جزء گرانقیمت ترین فرش های موجود در بازار هست می توان به قیمتی زیر بازار به فروش برسد . پس خریداران باید در انتخاب مکان مورد نظر دقت کنند .
بدون شک و شبهه فروشندگانی که در مغازه ها و فروشگاه های سطح شهر ، فروش فرش زیر قیمت را انجام می دهند محصولاتی بی کیفیت و نامرغوب را ارائه می دهند . چون این افراد  به نوعی واسطه و دلال هستند و محصول را زیر قیمت بازار از کارخانه خریداری می کنند و با اضافه کردن مبلغی آن را به فروش می رسانند . ولی خرید از کارخانه به دو صورت حضوری و خرید فرش آنلاین ، می تواند افراد را به خرید فرش زیر قیمت از نمایشگاه و فروشگاه های سطح شهر برساند . ولی در این میان هستند فروشندگان که محصولات تقلبی را در فروش حضوری و فروش آنلاین ارائه می دهند . افراد باید در هنگام خرید یک کارشناس باشند و فرق بین محصولات تقلبی از محصولات اصل را تشخیص دهند .
نکاتی که خریداران در هنگاه خرید فرش زیر قیمت باید بدانند :
- در وهله اول توصیه می شود که قبل از خرید از فروشنده سوال کنید که آیا ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی توسط کارخانه یا فروشگاه آنلاین همراه محصول ارائه می شود ؟ اگر پاسخ مثبت بود بدانید که فرش ، اصل است و تقلبی نیست و باکیفیت است . کارخانه هایی که همراه تمامی محصولات خود ، ضمانت نامه و گارانتی را ارئه می دهد می داند که اگر در فرش های فروخته شده به مشتری هر گونه عیبی یا نقصی وجود داشته باشد یا اینکه دارنده ویژگی های بی کیفیت از جمله پرزدهی بالا داشته باشد ، باید شرایط عودت محصول را با هزینه شرکت انجام دهد و تولید کنندگانی که به کیفیت محصولات خود ایمان دارند این ضمانت نامه و بیمه نامه را قرار می دهند .
- به شناسنامه پشت فرش که حاوی اطلاعات دقیق می باشد ، توجه کنید . این برچسب باید دارنده آرم شرکت تولید کننده ، مشخصات کامل فرش اعم از نوع الیاف بافت ، شانه و تراکم ، تعداد رنگ ، ماشین بافت باشد و فاقد هر گونه خط خوردگی و یا پارگی باشد .
فروش فرش زیر قیمت بازار
فروشگاه فرش کاشان یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین فرش کاشان است که چند سالی است فروش آنلاین را در کنار فروش حضوری قرار داده است . این کارخانه با این فروش مستقیم توانسته است تمامی محصولات خود را زیر قیمت بازار به فروش برساند . حذف دلالان از فروش و ارتباط مستقیم با خریدار ، خریدن الیاف اولیه به صورت مستقیم از کارخانه ، تولید فرش ها به صورت عمده از دلایلی است که این کارخانه توانسته است فرش های ارزان قیمت را ارائه دهد . ارزانترین فرش موجود در این فروشگاه مربوط به شاخه 500 شانه است که دارای کیفیت بالایی به دلیل بافته شده با الیاف آکریلیک هیت ست شده می باشد . این فرش های خیلی ارزان از زیبایی کمتری نسبت به محصولات 1200 شانه برخوردار هستند ولی می تواند بهترین کف پوش برای منازل شما با قیمت مناسب باشد .
افراد می توانند خرید حضوری و خرید اینترنتی فرش ارزان را به اختیار خود انتخاب کنند . در خرید اینترنتی قدرت انتخاب برای مشتری بهتر است و فرد می تواند دنیایی از طرح ها و نگاره ها را نظاره گر باشد ، مشخصات آن ها را ببینند و قیمت ها را با دیگر فروشگاه ها مقایسه کند و نسبت به خرید آن ها اقدام کند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
•  بررسی درجه کیفیت فرش ماشینی
•  استفاده از مکانیزم و روشهای نوین نگهداری فرش در موزه فرش
•  فرش ماشینی خوب از کجا بخرم ؟
•  خانه تکانی و نکاتی مهم برای تمیز کردن انواع فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه