برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۷/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» جدیدترین فرش عروس در سال 98 یا فرش جهیزیه عروس

جدیدترین فرش عروس و داماد

در کشور ایران رسم و آیین بر این است که هنگام ازدواج دو جوان ، خانواده ها ملزومات زندگی را برای دختر و پسر فراهم می آورند تا بار زندگی در شروع زندگی مشترک کم تر شده و کمکی برای جوانان باشد . این وسایل را تحت عنوان جهیزیه به زوج داده و شروع زندگی را ممکن می سازند . خرید ملزوماتی مانند لوازم آشپزخانه و فرش از مهم ترین خریدها به حساب می آید . فرش های ماشینی که از گران ترین وسایل هم هستند ، در جهیزیه نقش پررنگی ایفا می کنند . اگر جهیزیه یا هر خانه ای در بدو بهره وری فرش یا کف پوشی مناسب نداشته باشد برای سکونت مناسب نبوده و استفاده از آن غیر ممکن خواهد شد . پس داشتن فرش برای هر خانه ای به لحاظ کاربرد بسیار ضروری ست . از طرف دیگر فرش های ماشینی خصوصا در مدل ها و طرح های جدیدی که روز به روز وارد بازار می شود در زیبایی خانه اهمیت بسزای دارد به حدی که داشتن فرش ماشینی می تواند جایگزین وسایل لوکس زیادی باشد . داشتن یک تخته فرش ماشینی زیبا و مناسب چنان تحولی در فضا ایجاد می کند که از هیچ وسیله لوکس و زینتی دیگری انتظار نمی رود .
به دلایل مطرح شده و مواردی مانند ، بودجه و اهمیت آن برای خانوار و ... خرید فرش های جهیزیه بسیار حساس و در مواردی دشوار می باشد . فرش عروس و داماد باید زیبا باشد تا خانه نوعروسان را زیبا و لوکس جلوه دهد ، باید با کیفیت باشد تا زوجین مجبور نباشد چند سال دیگر بهایی بابت خرید فرش متحمل شوند و از طرفی باید ارزان باشد تا فشار خرید برای خانوار ها کم تر شود .
از آنجایی که نوعروسان تمایل دارند تا جدیدترین فرش عروس را داشته باشند ، ما در این مبحث ، جدیدترین فرش عروس در سال 98 را بیان می کنیم تا نوعروس متناسب با دکوراسیون خود به انتخاب آن بپردازد . 
فرش جهیزیه عروس
خرید فرش برای جهیزیه عروس ویژگی های خاص خود را دارد . خریداران فرش جهیزیه عموما به سمت برند های ناب و با کیفیت کشیده می شوند که امتحان خود را پس داده اند و قیمتی ارزان و مقرون به صرفه دارند . فرش های عروس باید رنگ روشنی داشته باشد تا خانه را شاد و جذاب نشان دهد . نداشتن فرزند کوچک و رفت و آمد زیاد در خانه نوعروسان خرید فرش به رنگ های روشن از برند های نامی و نام آشنا مانند فرش کاشان را امکان پذیر و مناسب کرده است . فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان در تنوع بی نظیر هستند و از همین رو گزینه خوبی برای انتخاب به حساب می آیند . در خرید فرش نوعروس توجه به المان های زیبایی تا حد زیادی در انتخاب تعیین کننده است . برای مثال خرید فرش به ابعاد اتاق ، سایر وسایل دکوراسیون ، کاربرد و ... بستگی دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد .
ابعاد در انتخاب فرش عروس
سایز فرش در زیبا تر نشان داده شدن تأثیر زیادی دارد . فرش های ماشینی دارای طرح و نگاره هایی هستند قرینه که در صورت رویت تمام و کمال زیبا خواهند بود . از همین رو هنگام خرید فرش عروس ، ابعاد اتاق را در نظر گرفته و فرش را به گونه ای انتخاب کنید که هنگام پهن شدن در اتاق فضایی خالی بین لبه فرش و دیوار لحاظ شود تا نگاره ها و قرینگی فرش به خوبی دیده شود . همچنین باید کاربرد فرش را در نظر داشت . برای مثال فرش برای آشپزخانه باید تمام فضا را پوشش دهد چراکه استفاده از این فرش زیاد بوده و خاصیت آشپزخانه به گونه ای ست که باید کاملا با فرش پوشیده شود اما برای مکان هایی مانند پذیرایی خصوصا اگر از مبلمان استفاده می شود نباید تمام فضا را فرش کرد بلکه کافی است فرشی زیبا و هارمون با سایر وسایل خریداری نمود و طوری پهن کرد که زیر میز را تا کنار پایه های مبل بپوشاند . فرش ها نباید آنقدر بزرگ باشند که زیر پایه مبل رفته و همچنین نباید آنقدر کوچک باشند که هنگام نشستن روی مبل پای فرد روی زمین قرار بگیرد .
فرش عروس برای اتاق خواب باید فضای جلوی تخت خواب را پوشش دهد تا هنگام خروج از تخت پاها روی زمین نباشد . همچنین برای اتاق ناهار خوری فرش عروس را در سایزی انتخاب کنید که در حالت جمع و جور بودن میز و صندلی ها ، فرش زیر میز و صندلی ها را بپوشاند .
رنگ در انتخاب فرش عروس
از بین مدل های جدید فروشگاه فرش کاشان کم نیست رنگ ها و طرح هایی که برای خانه عروسان مناسب بوده و باب فرش جهیزیه عروس هستند . اما در بین محصولات موجود عمدتا رنگ های روشن برای خانه عروس طرفدار بیشتری دارد . انتخاب رنگ به آیتم های مختلفی بستگی دارد ، از جمله نور خانه ، ابعاد خانه ، میزان تردد و ... . فرش های رنگ روشن مانند آچار فرانسه عمل کرده و برای پوشاندن نقص ها و کمبود های خانه مناسب است .اگر خانه شما نور کافی ندارد ، اگر فضای خانه کوچک است ، اگر احساس شادی و نشاط در فضای خانه کم است و مواردی از این دست را حس می کنید بهترین گزینه برای رفع تمام آن ها انتخاب یک تخته فرش با رنگ زمینه روشن و نگاره های شاد و جذاب است . فرش های ترک به علت تولید با طیف رنگی روشن و زیبا برای فرش جهیزیه و مکان های کم نور و کوچک مناسب هستند .
برای جستجوی فرش بر اساس رنگ کلیک کنید .
جدیدترین فرش عروس ترک در سال 98
فرش های ترک از محصولاتی هستند که ریشه در کشور ترکیه داشته اما در سال های اخیر برند های ایرانی توانسته اند فرش هایی با مدل و شکل و شمایل ترک اما با کیفیت ایرانی تولید کنند . زیبایی و طیف رنگی بی نظیر فرش های ماشینی ترک زبان زد خاص و عام بوده است . فرش های ترک به جهت زیبایی طرح و نقشه در دنیای فشن مدرن ترین فرش ها یه حساب می آیند . فروشگاه فرش کاشان توانسته است زیبایی فرش های ترک را با کیفیت ایرانی ترکیب کرده و بهترین تولیدات را ارائه دهد .
مدل های جدید فرش 1500 شانه برای عروس
محصولات 1500 شانه دستبافتگونه ، از زیباترین و جدیدترین فرش عروس در سال 98 است . این محصولات به لحاظ شانه و تراکم بسیار بالا زیبایی و ظرافت بافتی نظیر فرش های دستبافت دارند . فرش های مد نظر در ظاهر چیزی از بافته هایی که با هنر دست تولید می شوند کم نداشته اما در عین حل نسبت به فرش های دستبافت بسیار ارزان قیمت تر هستند . فروشگاه فرش کاشان توانسته است تولیدات 1500 شانه را در طرح های بی نظیر از جمله مدل های زیر عرضه کند . 
فرش های 1500 شانه شامل : طرح افشان ، طرح تریاندا ، طرح وانشا ، طرح کندیس ، طرح ایریانا ، طرح مصفا ، طرح ساهو ، طرح شارم ، طرح یانا ، طرح کاتینا ، طرح هایکا ، طرح آرلی ، طرح کاهار ، طرح هوروش ، طرح نیوشا ، طرح خستی و طرح قاجاری می باشد .
مدل های 700 شانه برای فرش عروس
در کنار فرش های شبه دستباف که زیبایی خانه عروس را کامل می نماید ، فرش های 700 شانه می توانند برای مکان هایی از خانه عروس که در دید مهمان ها نیست و نیاز به کف پوشی نرم و مقاوم دارد مناسب تلقی شوند . مکان هایی مانند اتاق خواب ها ، راهرو ها ، هال و ... از جمله مکان هایی هستند که مورد خرید برای فرش های 700 شانه در قیمت ارزان خواهند بود . خرید فرش های 700 شانه زیبا از فروشگاه فرش کاشان تا حد زیادی به خریداران از نظر مالی کمک خواهد کرد .
این خرید هنگامی که از فروشگاه های اینترنتی انجام شود علاوه بر مقرون به صرفه بودن و داشتن کیفیت بالا و اصالت راحتی خرید را تضمین خواهد کرد . خرید جهیزیه برای عروسان با دغدغه هایی همراه است که خرید اینترنتی فرش ماشینی می تواند از این دغدغه ها کاسته و راحتی به دنبال داشته باشد . به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان سری بزنید و از بین محصولات جدید و متنوع انتخاب کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  همه چیز در مورد وزن فرش های ماشینی
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  فرش ماشینی اصیل تبریز چه نوع فرشی است ؟
•  فرش خوب چی بخرم ؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه