برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۱/۷/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» خرید فرش ماشینی ارزان قیمت

خرید فرش ارزان

آیا می توان فرش ماشینی ارزان قیمت با کیفیت عالی خرید ؟ آیا هر فرش ارزان قیمتی خوب است ؟
بسیاری از فروشگاه ها هستند که عرضه کننده فرش های ارزان قیمت هستند ولی خریدار نمی داند که آیا کیفیت خوبی دارد یا نه ؟
در این مقاله راهنمایی کامل در مورد خرید فرش ماشینی ارزان قیمت است که خریدار با خواندن این مقاله پی می برد که چگونه فرش ارزان قیمت را با کیفیت عالی خریداری کند .
در بازار فرش و قالی برای خرید یک تخته فرش ماشینی با آیتم های مختلفی مواجه هستیم . آیتم های که هر کدام در خرید ما تأثیر گذاشته و با توجه به نوع و کاربرد فرش باید در نظر گرفته شوند . پهن کردن فرش ماشینی برای پوشاندن کف خانه ها ، حفاظت در برابر حشرات ، عایق کردن در برابر سرما و گرما از قدیم کاربرد داشته است اما ظاهر فرش و استفاده از آن به عنوان عنصری زیبا ساز چندی است که به نیازمندی خانه ها و کاربردهای محصولات اضافه شده است . بازار داغ فرش  خصوصا فرش هایی که با برند کاشان عرضه می شوند آنقدر متنوع و گسترده است که نیاز همگان را با هر سبک سلیقه ، هر توان  مالی و هر نیازی پاسخ خواهند داند . همانطور که اشاره شد توان مالی خریداران هم از المان های موثر در انتخاب است . به یاد داشته باشید که فرش های ماشینی به علت قیمت ارزانی که نسبت به فرش های دستبافت داشتند تا این اندازه محبوبیت یافته و جایگزین خوبی برای بافته هایی شدند که با هنر دست خلق می شده اند .
در تعیین قیمت یک تخته فرش ماشینی عوامل زیادی دخیل هستند از قسمت طراحی و نقشه کشی گرفته تا عرضه و نحوه فروش همگی می توانند در ارزان یا گران قیمت بودن فرش دخالت مستقیم و غیر مستقیم داشته باشند .
محصولات با کیفیت به علت کاربرد مواد اولیه گران قیمت ، نسبت به فرش های با کیفیت و درجه یک گران تر هستند اما در این مقاله می خواهیم به ارائه مطالبی بپردازیم که ما را در خرید فرش ارزان قیمت با کیفیت و درجه یک از برندهای نامی و مطرح دنیا یاری رسانده و خریدی ناب رقم بزند .
عوامل موثر در تعیین قیمت فرش کاشان
فرش های کاشان شهرت جهانی دارند و دسترسی به آن ها در سراسر دنیا امکان پذیر است . کیفیت بالا ، زیبایی ظاهر ، طرح و مدل های مد روز و قیمت مطلوب ویژگی های کلی هستند که محبوبیت فرش ها را به دنبال دارند . هنگامی که از کیفیت و قیمت محصولات صبحبت می شود ، اولین موردی که در اذهان متبادر می گردد مواد اولیه است . تولید کنندگان برند فرش کاشان به علت اهمیت کیفیت و دوام و ماندگاری در فرش های ماشینی استفاده از مواد اولیه مرغوب و ناب را محور اصلی فعالیت خود قرار داده اند . با توجه به این نکته که مواد اولیه با کیفیت از مواد اولیه کم کیفیت اختلاف قیمت دارند ، داشتن قیمت بالا تر در فرش های درجه یک نسبت به فرش های درجه دو و سه توجیه پذیر خواهد بود . الیاف اکرولیک هیت ست نخی است که کارخانجات فرش کاشان و تمام تولید کنندگان فرش های درجه یک در تولیدات خود بکار برده و نسبت به نخ های پلی استر و پلی پروپلین مرغوبیت بیشتری دارد .
طراحی و نقشه کشی اولین مرحله تولید هر فرش است که در قیمت آن هم بی تأثیر نیست . بازار محصولات فرش کاشان بدان علت زیبا و چشم نواز هستند که هنر هنرمندان و طراحان کاشانی در غالب تیم های تخصصی به تصوری کشیده شده و فروشگاه فرش کاشان با استفاده از هنرمندان کار بلد ، زیبا ترین فرش ها را تولید می نماید . به میزانی که طرح فرش پیچیده تر ، پر نگاره تر ، به روز تر ، اصیل تر و فاخر تر باشد گران قیمت تر خواهد بود . گران تر بودن طرح و نگاره به معنای بهتر بودن آن نیست بلکه به علت هنر بیشتری که دارد بهای بیشتری هم خواهد داشت . در حالی که خریداران در انتخاب طرح و نقشه باید به آیتم های زیبایی شناسی و دکوراسیون خانه توجه نمایند ، در نظر داشته باشید که فرش هایی گرانتر هستند که شانه و تراکم بالایی داشته و زیبایی را در کنار مقاومت و کیفیت ، هدف مهمی می پندارند .
تیم تولید متخصص هم دیگر موردی است  که تا حد زیادی در قیمت موثر است . هر تخته فرش ماشینی برند کاشان علاوه بر الیاف و نخ خاب و تار و پود از تیم تولید به عنوان عوامل تولید استفاده می نماید . به هر میزان که دستمزد و هزینه آموزش تیم تولید بیشتر شود ، قیمت فرش بالا تر رفته و هزینه تمام شده گزاف تری به همراه خواهد داشت .
موارد مطرح شده تا اینجا همگی بر تعیین قیمت فرش توسط تولید کننده بررسی شده اند . اما فرش پس از  آنکه به دلالان فروخته می شود تا در فروشگاه ها و بازار های سنتی عرضه شود دچار تغییرات غیر منطقی قیمت می شود و این مهم ترین قسمت در تعیین قیمت فرش های ماشینی است که در بازار های سنتی عرضه می شود . تفاوت قیمت بین بهای کارخانه و بهای فرش در بازار های سنتی به علت همین تغییرات قیمتی ست که از هنگام خروج از کارخانه تا رسیدن به فروشگاه انجام می شود .
عوامل موثر بر ارزان قیمت بودن فرش های برند کاشان
اگر خواهان خرید یک تخته فرش ماشینی به قیمت ارزان هستید باید موارد مختلف موثر بر قیمت را بررسی کرده تا متوجه این سوال شویم که چرا برند های نامی و مشهور می توانند فرش های ماشینی را به قیمت ارزان و با کیفیت بالا عرضه کنند ؟
فروشگاه فرش کاشان از همان مرحله اول با سایر برند ها تفاوت هایی دارد . تیم تولید کننده به خوبی می داند که اگر نخ خاب اکرولیک هیت ست شده را مستقیما از صادر کننده خریداری نماید تا حد زیادی در قیمت و هزینه تمام شده محصول صرفه جویی کرده و می تواند علاوه بر خرید مواد اولیه مرغوب ارزان قیمت از کیفیت آن هم مطمئن شود .
بازدهی بالای عوامل نیروی کار فروشگاه فرش کاشان تولیداتی را عرضه می کنند که کم ترین خطای انسانی و  کم ترین میزان ریسک را به همراه دارد . این مورد یعنی تولید فرش های با کیفیت و ناب که متضمن فروش بالا و سود زیاد هستند .
طراحان و نقشه کشان برند فرش کاشان و همچنین نیروهای متخصص خط تولید نیازی به آموزش ندارند . چراکه غالب بودن صنایع نساجی و فرش بافی در کاشان موجبات تخصصی شدن نیروی کار را فراهم می آورد . جالب است بدانیم بالغ بر 50 درصد سرمایه و نیروی کار در شهر کاشان در صنایع نساجی مشغول فعالیت بوده و بدین لحاظ کارخانه جات نیازی به هزینه برای آموزش نیروی کار ندارند .
از طرفی فرش های 1000 شانه و فرش های 1200 شانه که به فرش های شبه دستبافت شهرت دارند نسبت به فرش های 700 شانه و فرش 500 شانه فروشگاه فرش کاشان گران تر هستند . تمام محصولات با هر شانه و تراکمی از برند فرش کاشان ناب و درجه یک هستند اما اختلاف قیمت به علت : 1- استفاده از طرح های پیچیده تر و نقوش گران تر در محصولات 1200 شانه و 1000 شانه و استفاده از طرح های خلوت تر و گاها تکراری در محصولات 700 شانه و 500 شانه می باشد . 2- الیاف بکار گرفته شده در فرش های 1200 شانه و 1000 شانه در جنس با الیاف مصرفی در فرش های 500 شانه و 700 شانه برابری می کند اما الیافی هستند که به علت حفظ ظرافت باید نازک و مقاوم باشند و بنابراین در داشتن قیمت هم اندکی با محصولات با شانه و تراکم کم تر متفاوت خواهند بود .
مورد مهم و اساسی که موجبات خرید فرش ماشینی ارزان قیمت را فراهم می اورد ؛ خرید به روش مستقیم و مراجعه به فروشگاه های آنلاین  فرش کاشان است .
تمامی موارد مطرح شده تا کنون و تولید کننده و برند مربوط می شد که در عموم برند های نامی و خوش آوازه کاشان کمابیش بکار گرفته می شود . اما خرید به روش مستقیم و ارزان قیمت به همراه مزایای متعدد و یا خرید به روش پر دردسر سنتی موردی است بر عهده خود خریدار که در تعیین قیمت اثر بالایی دارد .
خرید اینترنتی ارزان قیمت فرش های ماشینی برند فرش کاشان
هرگاه در مورد خرید و فروش اینترنتی فرش های ماشینی صحبت می شود ، داشتن قیمت ارزان و اطمینان از اصالت محصول به عنوان مهم ترین مزایای خرید اینترنتی مطرح است .
دلیل اصلی ارزان بودن فرش های ماشینی در خرید اینترنتی ، کوتاه شدن مسیر عرضه و خرید مستقیم از تولید کننده است . مانند آنکه صاحب خانه ها به جای دلالان به کارخانه رفته و فرش را به قیمت تولیدکننده خریداری نمایند . سری به فروشگاه اینترنتی برند کاشان زده و از تفاوت قیمت با بازارهای سنتی مطلع شوید . در روش خرید و فروش سنتی ، دلال و واسطه گر پس از خرید محصول مبلغی تحت عنوان هزینه های نمایشگاهی و ارزش افزوده به فرش اضافه کرده و به فروشندگان بازار ، می فروشد . فروشندگان هم درصدی از قیمت محصول را تحت عنوان هزینه آب و برق و کارگر و ... اضافه کرده و فرش را عرضه می کنند . حال آنکه گاها دست به دست شدن ها بین واسطه گران و رسیدن فرش از کارخانه تا فروشگاه بسیار بیشتر بوده و در هر مرحله مبلغی به فرش اضافه خواهد شد .
امید است با خرید فرش ماشینی ارزان قیمت و با کیفیت از فروشگاه فرش کاشان ، لذت خرید با کیفیت ، زیبا و ارزان قیمت را تجربه نمایید  .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش چند متری بخرم ؟
•  فرش ماشینی پلی پروپیلن
•  در فرش های ماشینی از چند رنگ استفاده می شود؟
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  شماره حسابهای فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه